+90 (286) 213 50 00
info@savala.com.tr

Deuter Security Money Belt I Bel Çantası - Bej

Stok Durumu : 2
Deuter Security Money Belt I Bel Çantası - Bej

Ürün Kodu : MNYBLT1BEJ

Kargoya Veriliş Süresi : 12:00 den önceki siparişiniz bugün kargoda!

Havale İle : 94,91 TL
Kredi Kartı : 99,90 TL
Adet :

 SECURITY MONEY BELT I

RENK: Sand (Bej) - Siyah

             

ÜRÜN NUMARASI: 3910216

AĞIRLIK: 40 g

UZUNLUK: 24 cm

BOYUT: 12/24 (YxGxD) cm

Giysilerin altında veya üzerinde giyilsin: Son derece düzgün para kemerlerimiz, ister parlak ister koyu renk olsun, belgeleri, çekleri ve pasaportu korur.

KULLANILAN MALZEMELER

DEUTER MICRORIP LITE

70D ve 50D ile farklı mukavemelerde kullandığımız çok ince ve hafif naylon kumaşlar. PU kaplama ve sıkı örgü mükemmel su korumasını garanti eder. Diğer hafif tekstil ürünlerimize benzer şekilde, Microrip Lite, yırtılma mukavemetini arttırmak için güçlendirilmiştir. Bu materyali “bisiklet çantaları” ve aksesuarlarımız için kullanıyoruz.

* D denye anlamındadır. İplik ağırlığını tanımlar. Örneğin; 600D, 9000 metrede 600 gramdır.

* PES polyester anlamına gelir. PES lifleri yıpranmaya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır ve su geçirgenliği minimum seviyededir.

* PA poliamid anlamına gelir. PA lifleri son derece sağlam ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca yüksek elastikiyet ve düşük ağırlık ayırt edici özelliğidir.

BANKA KART TÜRÜ TAKSİT TUTAR TOPLAM

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.