+90 (286) 213 50 00
info@savala.com.tr

COLUMBIA VENTRAILIA RAZOR 2 OUTDRY BL4602-492

Stok Durumu : 2
COLUMBIA VENTRAILIA RAZOR 2 OUTDRY BL4602-492

Ürün Kodu : BL4602-492

Kargoya Veriliş Süresi : 12:00 den önceki siparişiniz bugün kargoda!

Havale İle : 854,91 TL ( %15 indirim )
Kredi Kartı : 899,91 TL ( %10 indirim ) 999,90 TL
Adet :

Çeşitli sporlara uygun bu hafif ayakkabı tamamıyla suya dayanıklı olmanın yanı sıra OutDry® yapısı sayesinde nefes alabiliyor. Hava delikli Techlite orta taban, konfor, üstün yastıklama, yüksek enerjik dönüş ve sıra dışı nefes alma özellikleriyle sunuluyor. Diğer yandan iz bırakmayan, gelişmiş tutuşlu Omni-Grip dış taban, her türlü zeminde üstün tutuş sağlıyor. Bu spor ayakkabı, yollarda aktif bir gün için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Techlite

Bu özel olarak formüle edilmiş malzeme darbe emici desteği ile istikrarı ve ayağı korumayı sağlar, böylece rahat bir şekilde uzun mesafeler gidebilirsiniz. Tech-Lite teknolojisi trail, running, multisport ve hiking ayakkabıları için kullanılmıştır. Tech-lite köpükleri hafiften daha da hafif performans için yenilendi. Hafiflik çeşitli aktivitelerde daha özellikli, konforlu, fit, destekli, korumalı performans sağlar.

Omni Grip

Omni-Grip® dış tabanları arazi tipine bakmadan kullanıcılara ihtiyaç duydukları zemine tutunma özelliğini sunar. Farklı Omni-Grip® sınıfları şöyledir: PATİKA: Çok yönlü taban alanlarıyla tırmanmayı mümkün kılarken ileri tutunma alanı hızı arttırır. KIŞ (Kar): Yoğun kar ve buz alanlarında kompakt bir taban alanından, yumuşak ve toz halindeki kar koşullarında açık bir delme alanından faydalanır. YÜRÜYÜŞ: İleri tutunma alanı gevşek durumdaki topraklara tutunur ve çevresel sağlamlık alanı ağırlıkla yapılan yürüyüşlerde daha sağlam adım atılmasını sağlar. SU: Kalıplı ?siped? alan (suyun ayakkabı tabanından atılmasına yardımcı olan küçük kesikler dâhil) ıslak yüzeylerde üstün bir yüzeye tutunma performansı verirken çevre kuru yüzey alanı sağlam zeminlere tutunmanızı kolaylaştırır.

OutDry

OutDry teknolojideki ayakkabılar ile ekstradan su geçirmez membrana gerek kalmaz. Gelişmiş fit ve konfor sağlar. İzolasyon ile sağlanan performansı artar. Kir ve terin birikmesini önler. Dikiş ile gelen ağırlık azalır. Dayanıklılık artar. Müthiş derecede azalmış ağırlık sunar kullanıcıya. 

BANKA KART TÜRÜ TAKSİT TUTAR TOPLAM
PAYU Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit3333,30TL999,90TL

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.