+90 (286) 213 50 00
info@savala.com.tr

Berg Guib Trekking Kadın Ayakkabı

Stok Durumu : 1
Berg Guib Trekking Kadın Ayakkabı

Ürün Kodu : GUIB

Kargoya Veriliş Süresi :

Havale İle : 359,96 TL
Kredi Kartı : 378,90 TL
Adet :

hafif yürüyüş; seyahat ve yaşam tarzı; yürüme;

ağirlik 327 gr

özellikler

kentsel arazilerde ve düşük-orta teknik yollarda en iyi performans için son derece nefes alabilen üst naylon mesh ve neoprenberg dış taban üstün yastıklama ve hafif adım içinpilon eva orta taban gece veya zayıf ışıkta daha fazla görünürlük içinrefektif özellikler

guib hakkında

son derece nefes alabilen guib spor ayakkabısı, yaz zamları için gerekli olan serinliği sağlar. üstü açık bir üst ve neopren çorap astarı ile giyilmesi ve giyilmesi rahattır.

bizim berg dış taban herhangi bir düşük-orta teknik zemin üzerinde büyük bir kavrama sağlar, phylon eva orta taban hafif ve rahat bir adım için çok hoş bir yastıklama sağlar. bir iç taban astarı, havalandırmayı sağlar ve stratejik olarak yerleştirilmiş ağ gözü kapaklarına sahip ani güvenli sistem, ayağa yakın bir uyum sağlar. arkadaki reflektörler, hem erken hem de gece kuşu maceracıları için ekstra güvenlik ve eğlenceyi garanti eder.

  
BANKA KART TÜRÜ TAKSİT TUTAR TOPLAM

Yorumlarınız bizim için çok değerli. Hemen üye olabilir veya varolan hesabınızla giriş yaparak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Ayrıca yorumlarıyla bize ve ziyaretçilerimize katkıda bulunduğunuz takdirde kazanacağınız puanlarla alışverişlerinizde iskonto avantajına sahip olabilirsiniz.